X
تبلیغات
زولا

در اعتراض به واکنش قلعه نویی

خبرنگاران سالن کنفرانس را ترک کردند

 در حالی که خبرنگاران در نشست خبری در انتظار سرمربی تیم فوتبال استقلال بودند وی برای پاسخگویی به سالن نیامد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که خبرنگاران به مدت 40 دقیقه در سالن نشست خبری در انتظار ورود امیر قلعه نویی بودند وی به جای خود صمد مرفاوی را مقابل خبرنگاران قرار داد.
مرفاوی پس از حضور در جمع خبرنگاران فقط با یک سوال رسانه های گروهی مواجه شد. آنها از مربی استقلال سوال کردند چرا قلعه نویی به خبرنگاران ومردم بی احترامی می‌کند؟ او رفتارش تغییر کرده و در حالی که ما در انتظار او بودیم در نشست خبری حاضر نشد.
صمد مرفاوی نیز در پاسخ به خبرنگاران معترض اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم ایشان تغییر کرده باشد او کار شخصی و واجبی داشت و به همین دلیل در نشست خبری نیامد. خبرنگاران پس از شنیدن سخنان مرفاوی سالن کنفرانس را ترک کرده و فقط دو تن از خبرنگاران سوالات خود را از این مربی پرسیدند.
وی در مورد اینکه چرا از هاشم بیک زاده در این دیدار استفاده نشد عنوان کرد: به این دلیل منیعی به درد این بازی می‌خورد و همان طور که دیدید بازی خوبی انجام داد.
مرفاوی در ارتباط با دو گلی که دریافت کردند اظهار داشت: ما در حالت حمله بودیم که آنها به گل رسیدند البته بازیکنان ما هم در اوائل مغرورانه بازی کردند اما بعد کنترل بازی را به دست آوردیم.