X
تبلیغات
زولا

پورحیدری در گفت و گو با فارس:

درگیری قلعه‌نویی اخلاق و زیبایی دربی را زیر سوال برد

 عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: حاشیه های پیش آمده در پایان بازی مسابقه خوب و اخلاق را زیر سوال ‌برد.

منصور پورحیدری در گفت و گو با نویسنده ی وبلاگ عنوان کرد: متاسفانه همزمان با دربی، پاس همدان بازی داشت و نتوانستم مسابقه را ببینم. باید از مسئولین سازمان لیگ گله کنم که چرا برنامه بازی ها را اینگونه تنظیم کرده بودند.
وی افزود: تماشاگران تیم های میزبان به خاطر دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه نیامدند و میزبان ها از این بابت متضرر شدند. خودم هم اگر می‌توانستم، می‌رفتم دربی را تماشا می‌کردم. ما که یک ماه در ماه رمضان در زیر نور بازی کردیم، می‌توانستیم در هفته نهم نیز ساعت 19 به میدان برویم و اتفاقی هم رخ نمی‌داد.
سرمربی اسبق استقلال درباره درگیری فیزیکی امیر قلعه‌نویی با بیژن کوشکی، گفت: آنطور که شنیدم، دربی 65 از نظر فنی خوب بوده و مردم از دیدن آن لذت بردند. متاسفانه چنین اتفاقاتی همه چیز را زیر سوال می‌برد. معتقدم بعد از یک مسابقه پر فشار نباید چنین برخوردهای صورت بگیرد و نمی‌توان نقاط ضعف را در آن لحظه مشخص کرد؛ بلکه باید یک روز پس از مسابقه و در آرامش در این مورد بحث می‌شد. بازیکنان یک هفته پر فشار را پشت سر گذاشته و بلافاصله پس از مسابقه نباید به دنبال مقصر بود.
وی افزود: هر شخصی می‌تواند در فوتبال اشتباه کند؛ چه بازیکن و چه مربی. بهتر است بعد از چند ساعت که آرامش برقرار شد، درباره مسائل فنی بحث کرد. چنین حوادثی اخلاق و بازی زیبا را زیر سوال می‌برد.
عضو سابق هیئت مدیره استقلال در خصوص دلیل برکناری اش گفت: مدت طولانی در هیئت مدیره حاضر نمی‌شدم که به دلیل گرفتاری های خودم و بی برنامگی ها بود. حضورم نمی‌توانست در جمع مدیران امتیاز مثبتی داشته باشد. وقتی مجتبی جباری چنین حرکتی می‌کند و در مصاحبه اش می‌گوید یک ماه صبر کرد؛ مشخص می‌شود برای اداره باشگاه بزرگی مثل استقلال حداقل های مالی رعایت شود.
وی ادامه داد: در زمانی که در هیئت مدیره استقلال حاضر می‌شوم، بحث های بیشتر در مورد بدهی ها و چک های برگشتی و اینکه چک را از کجا تامین کنیم، بود. نه خودم پول داشتم و نه می‌توانستم کسی را بیاورم که در این شرایط به باشگاه کمک کند و کاری از دستم بر نمی‌آمد.