X
تبلیغات
زولا

در گفت و گو با ما

اکبرپور: می خواهند رابطه من و قلعه نویی را خراب کنند

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برخی قصد دارند رابطه من را با سرمربی تیم خراب کنند.

سیاوش اکبر پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: همواره احترام بزرگترم را حفظ کرده ام، البته در این چند سالی که با امیر قلعه نویی کار می کنم خیلی ها تلاش کردند که رابطه من و او را خراب کنند.
وی افزود: پس از بازی با راه آهن قلعه نویی از من ایراد گرفت که چرا یک موقعیت گلزنی را از دست دادم. من هم به او گفتم سعی خود را برای گلزنی کردم؛‌ اما موفق نشدم. به هر حال او حق دارد زیرا فقط یک گل اختلاف داشتیم و امکان داشت بازی به تساوی کشیده شود.
مهاجم استقلال در خصوص اینکه قلعه نویی گفته در دربی سکو نشین خواهد بود، عنوان کرد: چنین حرفی صحت ندارد. 5 سال است که با قلعه نویی کار می کنم. او به بازیکنان مورد علاقه خود بیشتر ایراد می گیرد.
اکبر پور در مورد دلایل نیمکت نشنی خود در استقلال گفت: به قلعه نویی حق می دهم که مرا نیمکت نشین کند زیرا در دیدار با استقلال اهواز که غایب بودم تیم 6 گل زد و هیچ مربی به ترکیب تیم برنده دست نمی زند.
مهاجم استقلال در خصوص بازی با پرسپولیس اظهار داشت:خوشحالم که پیش بینی من که گفته بودم با ده امتیاز به مصاف پرسپولیس می رویم درست بود. به عقیده من قهرمان لیگ از دل این مسابقه بیرون می آید.
اکبر پوردر مورد اعتراضش به غیبت های جباری در تمرین های هفته گذشته گفت: در باشگاه گاهی برادر کوچکتر از برادر بزرگتر دلگیر می شود. این بحث ها مهم نیست. من فقط می گویم بازیکنان باید بدانند که پیراهن چه تیمی را بر تن می کنند. در همین دیدار با راه آهن در 20 دقیقه ابتدایی برخی ا زبازیکنان متوجه این امر نبودند.